Termozolační obvodová stěna Frankii na podvozku Fiat Ducato

Neohodnoceno
Značka: Frankia

Izolační stěna do obytného vozu Frankii na podvozku Fiat Ducato

Další ukázka realizace vnitřního zateplení.

Používá se v takových obytných vozech, kde nelze pomocí přepážky oddělit kabinu úplně, protože se v ní bydlí :-) Dosáhne se tím tepelného komfortu, protože prochládající dveře a skla zůstanou za stěnou, přestane tahnout na nohy a ušetří se za topení.

Tahle konkrétní stěna je opatřena 5  úchyty Tenax, které přepážku drží na místě. Samice je upevněna na látce, samec je našroubován do interieru.Tenaxy jsme doplnili 30kusy autopatentů. Stěna je polstrovaná pěnou síly 7mm, aby byla tepelná izolace kvalitní, za strany sedaček je použita pevná podšívka v barvě dle volby zákazníka. Rozměr, barvu, sílu izolace, uchycení a další požadavky lze upravit dle akluálních potřeb zákazníka. Zobrazená přepážka byla pro Frankii na podvozku Fiat Ducato . V případě úprav se může cena lišit. Své požadavky pište do poznámky v objednávce.

Jde o zakázkovou přesnou práci, žádný "čínský" univerzál.

Objednávka se zaměřením na místě probíhá tak, že zájemce k nám do dílny zatelefonuje ( 377 262 180 ) , s mistrovou si domluví termín návštěvy, v uvedeném termínu dorazí, my se pustíme do práce a odpoledne je dílo hotové.

Možnosti doručení
Kód: 30000310
7 680 Kč 6 347,11 Kč bez DPH
Termozolační obvodová stěna Frankii na podvozku Fiat Ducato
Neohodnoceno
Značka: Frankia
Přepážky: Vnitřní kabina/obytná část
na dotaz | 30000310
7 680 Kč
6 347,11 Kč bez DPH

Doplňkové parametry

Kategorie: Izolace a zateplení
Model vozidla: Ducato
Značka nástavby: Frankia
Značka podvozku: Fiat