O nás

REKONSTRUKCE PROVOZOVNY 2017

V létě 2017 jsme zrekonstruovali provozovnu. Došlo k výměně oken, zaizolování domu, výměně topidel a přistavěli jsme celé patro. To jsme dokázali i díky podpoře EU, děkujeme... Detaily níže v PDF.

 

KREJČOVSTVÍ

funguje od roku 1990, kdy nastoupily první tři šičky a šili jsme doplňky pro volný čas a plachty pro windsurfing.
Dnešní vybavení krejčovské dílny nám umožňuje vyrobit prakticky jakýkoliv obal na cokoliv, od velikosti špendlíku po rozměr lokomotivy, dokonale ho vypolstrovat a připravit v barvách, s potiskem, nebo výšivkou, přesně dle přání zákazníka.
Šijeme obaly windsurfingových plováků, lodí i pádel všech druhů, velké izolační kabáty k zastínění caravanů. Zvládneme i stříšku před auto či chatu, písmenkový skládací letecký transparent, nebo opravíme poškozený horkovzdušný balon. Položky, které seriově šijeme a jsou na ně hotové střihy, jsou v E-shopu pod jednotlivými kategoriemi, více o našich schopnostech a možnostech zakázkového šití dalších specialit je pod záložkou "šití a výroba na míru".

WINDSURFING, KITING, WING, PADDELBOARDING  [329.04 kB]

Dovážíme celý sortiment zn. ECKLA, tedy nejen věci na windsurfing, ale i plážové a transportní vozíky,které slouží v ZOO a v zábavních parcích po celé ČR. Prodáváme stěžně, plachty, plováky, nástavce, paty, klouby, pojezdy, neoprenové obleky, boty a rukavice, trapézy, úvazky, ráhna. Sortiment tvoří značky Alpinefoil, Duotone, Ozone, Naish kiteboarding, Best, Flysurfer, Nobile, Pro limit, Da kine. Nabídka zahrnuje draky (kity), wingy, foily, prkna, trapezy, neopreny a mnoho důležitých doplňků.

LYŽE, BĚŽKY, SNOWBOARDY - PRODEJ, PŮJČOVNA, SKI SERVIS[302.06 kB]

Od roku 1997 poskytujeme své služby v největší půjčovně lyží, běžek a snowboardů v Plzni a okolí. Stejně tak funguje SKISERVIS a prodejna se vším, co na sněhu můžete potřebovat. Specializovali jsme se na značky SPORTEN (český výrobce), VÖLKL ( Voelkl) a Rossignol, dále pak Elan, Salomon, Marker, Giro, 3F, Tecnica, Head, Holmenkol, Tyrolia, Rottefella, Flow, Skivo, Moira. Nabízíme sjezdové i skialpové lyže, běžky, snowboardy, sněžnice, přezkáče, vázání, vosky, hole, rukavice, přilby, čepice a kukly, lyžařské brýle a další věci, které se hodí při lyžování, běžkování,snowboardingu, skialpinismu, a to včetně splitboardů.

 

PODPORA

Lobezským Saleziánům, nebo dětskému domovu ve Šluknovském výběžku jsme věnovali všechno možné, přijde nám rozumnější věnovat věci potřebným dětem, než je ve slevě prodat za pár korun zákazníkovi, při vší úctě občas vychytralému a bohatému, čekajícímu na tzv. konec sezony a na úžasné slevy.

:-) Vážená paní Königová,
znovu a s velkým povděkem musíme konstatovat, že i v dnešní době existují lidé, kteří nemyslí jen na sebe a snaží se v rámci svých možností pomoci tam, kde je to třeba. Moc a moc děkujeme za Vámi darované věci, které nám byly doručeny přepravní službou, zároveň však i znovu za Vaše předešlé dary - lyže a lyžařské vybavení, které od Vás naše děti dostaly již dvakrát.
Samozřejmě rovněž velmi rádi reagujeme na Vaši nabídku dětských oteplovaček. Protože jste se nezmínila, o jaké velikosti by se jednalo, sdělujeme Vám, že v našem domově je kolem 25 až 30 dětí, jimž by stačily velikosti 128 až 146, případně 158, 164, podle Vašich možností či zásob.
Ještě jednou zpětně i předem mnoho díků od nás všech, dětí i pracovníkůDD
Mgr. Josef Kodydek - ředitel DD a ŠJ Lipová u Šluknova 417