Izolační přepážka Challenger 172

Neohodnoceno
Značka: Challenger

Izolační přepážka k oddělení kabiny od obytného prostoru.

Tento zákazník nafotil interiér vozidla a namaloval detailní nákres, který poslal spolu s objednávkou. Přepážku ( mezistěnu ) jsme ušili bez zkoušení, tedy pouze na podkladě zadaných rozměrů.

Více informací včetně reference od zákazníka v popisu níže:

Možnosti doručení
Kód: 30000314
6 390 Kč 5 280,99 Kč bez DPH
Izolační přepážka Challenger 172
Neohodnoceno
Značka: Challenger
Přepážky: Vnitřní kabina/obytná část
do 3 týdnů | 30000314
6 390 Kč
5 280,99 Kč bez DPH

Od zákazníka přišla následující reference:

Dobrý den, omlouvám se, že píšu až tak pozdě, ale byly teď ty podzimní prázdniny, takže jsem to celé nestihal. Ale k tomu hlavnímu. Mezistěna dorazila v pořádku. Hned další den, těsně před naším odjezdem na těch 5 dní jsem ji stihl namontovat. Pokud to mám vyjádřit jedním slovem, tak BOMBA. Ta stěna tam sedla naprosto přesně, zip běží tak, jako kdyby jste to auto měla před sebou, když jste to šila. Stejně tak ty tunely dole, které ta stěna obchází. Však uvidíte v připojených foto. Jedinou věc jsme se synem při rozměřování přehlédli, a to, že máme u země dodělaný žebřík pro chození do alkovny, takže ten vnitřní zateplovací pás, co leží na zemi, máme částečně ohnutý. Ale výsledek to nijak nekazí a až někdy pojedeme přes západní Čechy, tak bych se dopředu ozval a třeba se najde chvilka na upravení .

Ale jinak jsme naprosto spokojení, stěna je krásná a hlavně plně funkční, opravdu v kabině řidiče byla zima „jak v Rusku“ a vzadu krásně teplo. Prostě paráda. A cena? Vynikající. Takže moc děkujeme. Jen už pro dopřesnění, naše obytka je Challenger 172, r.v.2002, podvozek Ford Transit se zadním pohonem a dvoumontáží. Mějte se krásně a ať se vám daří.

S pozdravem
Bc. R. Š.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termoizolační přepážky a dělící stěny
Model vozidla: Transit
Rok výroby: 2002
Značka nástavby: Challenger
Značka podvozku: Ford